INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Përmbahuni! Kylie Jenner lindi dhe sapo e pranoi vetë! Shihni momentet më të bukura të shtatzënisë së saj [FOTO / VIDEO]

Përmbahuni! Kylie Jenner lindi dhe sapo e pranoi vetë! Shihni momentet më të bukura të shtatzënisë së saj [FOTO / VIDEO]

Publikuar më: 21:54 04-02-2018

Telenovela mori fund!


Pas shumë e shumë thashethemesh e aludimesh, Kylie Jenner dhe familja e saj nuk e kanë pranuar asnjëherë se ajo është shtatzënë. Çdo foto ku është kapur “mat” me barkun e fryrë ata e kanë cilësuar si montazh, por fotoja e fundit e postuar nga ajo në Instagram s’ka si të jetë e tillë.
Kylie ka treguar për të gjithë ndjekësit e saj se është bërë nënë e një vajze shumë të shëndetshme në datën 1 shkurt.
E vogla e familjes u ka kërkuar falje të gjithëve për të gjithë atë rrëmujë që është bërë nëpër media sepse e di që ndjekësit e saj do donin që ajo ta ndante me ta të gjithë këtë udhëtim 9 mujor, por theksoi se vetë ajo zgjodhi që shtatzëninë e saj mos ta ndante me botën. Dhe e gjitha kjo për faktin se Kylie donte të përgatitej për këtë rol të rëndësishëm në jetën e saj në mënyrën më të mirë të mundshme, pa stres dhe pozitivisht që edhe vajza e saj të rritej e tillë.

 

xhener.png


Jenner shkroi se kjo ishte periudha më e bukur e jetës së saj dhe do i mungojë shumë, si dhe falenderoi miqtë e familjen që e ndihmuan të mbanin çdo gjë private. 
Kylie ka realizuar një klip të gjatë disa minutësh me momentet më të bukura nga shtatzënia e saj të cilin mund ta shihni këtu. 


Urime Kylie dhe Travis Scott!

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027828216552734
    array(1) { ["section"]=> string(120) "permbahuni-kylie-jenner-lindi-dhe-sapo-e-pranoi-vete-shihni-momentet-me-te-bukura-te-shtatzenise-se-saj-foto-video-49381" }