INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Përgatituni për trendet më të

Përgatituni për trendet më të "çmendura" të kësaj vere [FOTO]

Publikuar më: 17:16 24-01-2017

Besojeni apo jo, pranvera dhe vera janë afër dhe të gjithë po bëhën gati për veshjet më In!

Pse?! Sepse është periudha ku ke lirshmërinë të luash me ngjyrat, printet, stilet dhe çdo gjë tjetër. Këtë sezon pranvere/vere bëhuni gati për një rikthim të viteve 80’ (mendoni për copa të shndritshme, rrudha, fryda, supe të mëdha) tek ngjyrat më të ndezua (sidomos fuzhia). Rikthehen gjithashtu dhe vijat si dhe printet me lule (nga koka te këmbët), por këtë herë më të thkesuara, më të vendosura dhe më të gjallëruara. Doni të dukeni si një princeshë Punk veshur me tyl dhe fustane ku mund të shohësh përtej?! Pse jo! Ju pëlqen ideja që të vishni çdo gjë që ndoshta nuk kombinohet me asgjë, por në të njëjtën kohë krijon një harmoni në trupin tuaj? Mundesh! Në sezonin e ardhshëm jeni ju që vendosni rregullat, ose i thyeni ato!

 

11.jpg

22.jpg

44.jpg

66.jpg

77.jpg

springsummer-2017-trends-the-only-10-looks-you-need-to-know-1991848-1480075180.640x0c.jpg

33_-_Copy.jpg

 

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015218257904053
    array(1) { ["section"]=> string(63) "pergatituni-per-trendet-me-te-cmendura-te-kesaj-vere-foto-20566" }