INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Përgatituni për librin e fundit të

Përgatituni për librin e fundit të "50 Hijet e Greit", ja detajet

Publikuar më: 12:49 11-10-2017

Për të gjithë ata që kanë lexuar librat me kërshëri dhe s’kanë lënë sekuencë filmi pa parë, “50 Shades of Grey” (ose 50 Hijet e Greit) nuk ka përfunduar ende! Libri i radhës dhe i fundit i sagës titullohet “Fifty Shades Darker as Told by Christian” (50 hijet më të errëta të treguara nga Kristian), dhe do të dalë në treg më 28 nëntor (për momentin vetëm në SHBA dhe Angli). Libri është pasardhësi i librit të vitit 2015 të titulluar Fifty Shades of Grey as Told by Christian (50 hijet e Greit të treguara nga Kristian), dhe do të jetë “një rrëfim më i thellë i historive të dhimbshme të cilat e krijuan atë si mashkullin me të cilin Ana u dashurua.” – tha autorja James në një deklaratë.

22310346_1668491969891796_582097824628607403_n.jpg

Shtatorin e kaluar, në nder të ditëlindjes së Anës, autorja zbuloi dy faqe nga libri. Në to flitet për Grein i cili është i ulur në makinë teksa pret për Anën të dalë nga puna.

14203164_1160414440699554_3315877357230845316_n.jpg

Ndërkohë, 50 Shades Freed do të shfaqet në kinema më 9 shtator.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00078296661376953
    array(1) { ["section"]=> string(68) "pergatituni-per-librin-e-fundit-te-50-hijet-e-greit-ja-detajet-38634" }