INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Përfundimisht Tyga nuk e harron dot Kylie-n, e sheh atë në çdo të dashur tjetër [FOTO]

Përfundimisht Tyga nuk e harron dot Kylie-n, e sheh atë në çdo të dashur tjetër [FOTO]

Publikuar më: 11:16 28-10-2017

Lidhja e tyre dukej nga ato që zgjaste, madje edhe që do të përfundonin në martesë.

Por ja që nuk ndodhi kështu me Kylie Jenner dhe reperin Tyga. Ndarja e tyre këtë herë ishte përfundimtare, kjo edhe për faktin se 20 vjeçarja do të bëhet mama për herë të parë. Por ndërkohë që e vogla e familjes Jenner ka vazhduar me jetën e saj, ish i dashuri duket se nuk po e harron dot. Madje e sheh atë në çdo të dashur tjetër. Kështu, pasi pak kohë pas ndarjes doli me një sozi të Kylie-t, edhe këtë herë vazja krah tij, modelja Kailyn Juju, ngjan shumë me Kylie Jenner. Nuk duhet të çuditemi pasi ka patur thuajse 4 vite lidhje intensive me yllin e reality show-t.

tyga-kailyn-juju.jpg

beeb83cc5de2100d0be267d2be27bfc3.jpg

525481ba3c6d620e930c754508408a47.jpg

 

 

34BC028900000578-0-No_more_The_Keeping_Up_with_the_Kardashians_star_split_with_rapp-m-62_1464473670900.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0041959285736084
    array(1) { ["section"]=> string(89) "perfundimisht-tyga-nuk-e-harron-dot-kylie-n-e-sheh-ate-ne-cdo-te-dashur-tjeter-foto-40245" }