INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Performon për herë të parë në Shqipëri, zbulohet i ftuari special i Festivalit të RTSH [FOTO]

Performon për herë të parë në Shqipëri, zbulohet i ftuari special i Festivalit të RTSH [FOTO]

Publikuar më: 13:06 07-12-2017

Festivali i RTSH pritet të startojë brenda dy javësh.

Përveç  kënëgtarëve konkurentë, përmendet edhe i ftuari special i mbrëmjes. Ai është artisti i muzikës italiane Riccardo Cocciante i cili do të këndojë disa nga hitet e tij më të njohura dhe të dashura për publikun.

Për tu familjarizuar me këngët, IN Radio do të transmetojë  22 këngët konkurente çdo ditë në programin "IN traffic" nga data 11-20 Dhjetor. 

65451-640-0-5a2860a4b1a2e.jpg

65453-640-0-5a2860a4b1f7f.jpg

65450-640-0-5a2860a4b12f1.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011498928070068
    array(1) { ["section"]=> string(96) "performon-per-here-te-pare-ne-shqiperi-zbulohet-i-ftuari-special-i-festivalit-te-rtsh-foto-44205" }