INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Përcaktohen grupet e Botërorit “Rusi 2018

Përcaktohen grupet e Botërorit “Rusi 2018"

Publikuar më: 17:56 01-12-2017

Është hedhur ditën e sotme në qytetin e Moskës, shorti i fazës finale për Botërorin "Rusi 2018".

Përballjet e forta që pritet të dhurojnë emocione janë Spanj-Portugali, Brazil -Zvicër dhe Belgjikë-Angli.

Grupi A do të prihet nga Rusia që e zhvillon edhe ndeshjen e parë dhe hapëse, ndërsa aty gjenden edhe Uruguai, Egjipti dhe Arabia Saudite.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00084185600280762
    array(1) { ["section"]=> string(46) "percaktohen-grupet-e-boterorit-rusi-2018-43652" }