INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Për të mos u humbur! Vipat me rëniet spektakolare nga skena dhe ngritjet si kampionë

Për të mos u humbur! Vipat me rëniet spektakolare nga skena dhe ngritjet si kampionë

Publikuar më: 12:42 30-05-2017

Kur yjet rrëzohen, dinë edhe si të ngrihen.

Pavarësisht se të qeshurat s'kanë fund, ata meritojnë gjithë mbështetjen tonë, jo vetëm se mund të kenë kaluar një dhimbje të tmerrshme, por se nuk janë ndalur asnj♪7 moment dhe e kanë kaluar me mjeshtëri. Ndiqini më poshtë:

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033359527587891
    array(1) { ["section"]=> string(89) "per-te-mos-u-humbur-vipat-me-reniet-spektakolare-nga-skena-dhe-ngritjet-si-kampione-29022" }