INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për të mirën tuaj, mos u besoni KURRË në DASHURI këtyre 3 shenjave të HOROSKOPIT

Për të mirën tuaj, mos u besoni KURRË në DASHURI këtyre 3 shenjave të HOROSKOPIT

Publikuar më: 22:28 11-07-2018

Në dashuri asgjë nuk duhet marrë për e dhënë dhe është e vështirë të komandosh zemrën. Por nëse e dini paraprakisht atë që do t’ju themi, ju do të shmangeni lëndimet e zemrës.

Sepse, duhet ta dini, se ka disa shenja zodiakale që do të bëjnë që ju të vuani më shumë se të tjerët dhe ato janë pothuajse gjithmonë të treja.

Kjo nuk do të thotë që ju nuk duhet të bini në dashuri me një nga këto tri shenja, por vetëm që ju duhet të jeni të kujdesshëm sepse mund të vuani shumë për shkak të tyre. Këtu, pra, janë 3 shenjat që do të thyejnë zemrën tuaj.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)

Energjia e tyre dhe besimi në aftësitë e tyre i bëjnë Luanët veçanërisht tërheqës. Kjo është arsyeja pse është e lehtë për ata që të përfshihen në marrëdhënie të shumëfishta…

Ata gjithmonë e vënë interesin e tyre në vend të parë.

Shigjetari (22 nëntor – 21 dhjetor)

Shigjetari nuk mund të bëjë pa dëmtuar dhe thyer zemrat. Është më e fortë se ata. Ata janë argëtues, të adhurueshëm dhe argëtues dhe është e lehtë të biesh në dashuri me ta.

Por sapo të arrijnë qëllimin e tyre, ata menjëherë mërziten dhe kërkojnë që të arrihet një tjetër qëllim. Ju do të mbeteni me një zemër të thyer…

Bricjapi (22 Dhjetor – 19 Janar)

Ata janë thjesht shumë seriozë. Ato janë analitikë dhe praktikë…

Nëse përpiqesh të bësh një shaka me një Bricjap, do të të shohë me vetë-mjaftueshmëri dhe do të largohet pa u kthyer prapa.

Nëse bie në dashuri me një Bricjapi, prisni të jeni të zhgënjyer dhe të zemëruar. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083749294281006
    array(1) { ["section"]=> string(85) "per-te-miren-tuaj-mos-u-besoni-kurre-ne-dashuri-ketyre-3-shenjave-te-horoskopit-64727" }