INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për pak sa nuk e shtypi makina! Ardian Bujupi shpëton për ''fije'' duke realizuar klipin e ri [VIDEO]

Për pak sa nuk e shtypi makina! Ardian Bujupi shpëton për ''fije'' duke realizuar klipin e ri [VIDEO]

Publikuar më: 19:53 16-04-2018

Një klip i mirë në ditët e sotme do të thotë shumë, pasi në të mund të tregosh për milionat e tua, për jetën e shtrenjtë dhe për shumë gjera të tjera që mund të ndikojnë tek njerëzit e thjeshtë... apo e kam gabim?

Gjithsesi kjo gjë nuk është se vlen për të gjithë artistët, ka edhe prej atyre që thjesht duan të bëjnë një videoklip të bukur i cili i shkon më së miri me këngën.

Por si çdo “punë” tjetre edhe realizimi i tyre ka peripeci nga më të ndryshmet. Një episod të tillë e ka treguar vetë Ardian Bujupi i cili teksa ka qenë duke xhiruar me një makinë që i vjen nga pas, personi që ka qenë në timon tek makina, duke bërë një shaka i ka dhënë më tepër gaz seç duhet dukë bërë që Aridani të trembet.

Sigurisht që kanë nisur të qeshurat nga i gjithë stafi pas këtij momenti porn eve s’na duket aq për të qeshur kur shohim se këngëtari është trembur me të vërtetë.

 

????? #behindthescenes #Arigato #Linkinbio

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092740058898926
    array(1) { ["section"]=> string(100) "per-pak-sa-nuk-e-shtypi-makina-ardian-bujupi-shpeton-per-fije-duke-realizuar-klipin-e-ri-video-55435" }