INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për operacionet plastike? Genta e BBA ‘thumbon’ keq Luana Vjollcën [FOTO]

Për operacionet plastike? Genta e BBA ‘thumbon’ keq Luana Vjollcën [FOTO]

Publikuar më: 23:22 13-06-2018

Genta Gjalpi është një ndër personazhet më të perfolur e ka treguar se dhe pse shumë vite pas daljes nga BBA, atë e duan. Si të gjithë edhe ajo ka ata persona që nuk kanë dashamirësi ndaj saj, por Genta ka treguar se nuk i intereson shumë se ç’thonë të tjerët.

Herë herë shohim se përveçse është shumë aktive në rrjete sociale, ajo edhe u kthen përgjigje atyre që komentojnë. Në një ndër fotot e postuara nga ajo në Instagram, ku ka filluar bën “sondazhe”, si lojra për të parë se cilin prej personazheve do zgjedhin ndjekësit e saj.

Në foto shihen Bujar Qamili, Ylli Baka e Gena, ndërkohë një prej komentuesëve shkruan: “Po Luana Vjollca s’qenka si opsion?
“Atë e mban uji, nuk zhytet”, ia kthen Genta. Hmm, po Luana si do e presë këtë gjë?! Me siguri nuk do reagojë fare!/intv.al/

acc770dd-75f6-4028-b775-32963792ce5b.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030369758605957
    array(1) { ["section"]=> string(74) "per-operacionet-plastike-genta-e-bba-thumbon-keq-luana-vjollcen-foto-61671" }