INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për kë e ka fjalën? Me këtë postim, Lori Hoxha sapo na vërtetoi shprehjen e urtë “shokun zgjidhe më të mirë se vetja” [FOTO]

Për kë e ka fjalën? Me këtë postim, Lori Hoxha sapo na vërtetoi shprehjen e urtë “shokun zgjidhe më të mirë se vetja” [FOTO]

Publikuar më: 20:53 12-06-2018

Lori Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria e saj. E shohim gjatë gjithë kohës me pushime dhe komentohet shumë për veshjet e saj të shtrenjta, të cilat pëlqehen shumë nga femrat e tjera dhe kthehen në trend.

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha publikon shpesh në rrjete sociale shprehje që kanë të bëjnë me të.

Këtë herë ajo ka postuar një storie në rrjete sociale ku shkruan: "Nëse do të shohësh ndonjëherë dikë që qëndron pranë meje, atëherë ai duhet të jetë patjetër më i/e mirë se unë në diçka,”-ka shkruar Hoxha. Nuk e dimë se për kë e ka fjalën, por Lori sapo na tregoi që është besnike e shprehjes së urtë popullore: “shokun zgjidhe më të mirë se vetja”

loris.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014100074768066
    array(1) { ["section"]=> string(124) "per-ke-e-ka-fjalen-me-kete-postim-lori-hoxha-sapo-na-vertetoi-shprehjen-e-urte-shokun-zgjidhe-me-te-mire-se-vetja-foto-61541" }