INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Për fotografin e njohur Fadil Berisha, Marina ka një fytyrë perfekte ndërsa Luana... [‘FOTO]

Për fotografin e njohur Fadil Berisha, Marina ka një fytyrë perfekte ndërsa Luana... [‘FOTO]

Publikuar më: 18:05 06-01-2018

Motrat Vjollca kanë realizuar nga një set fotosh profesionale me fotografin e njohur Fadil Berisha.

Ky i fundit teksa ka postuar rezultatin final, ka dhënë edhe nga një mendim për secilën. Ai e cilëson fytyrën e Marinës si perfekte. "Fytyrë perfekte, bukuri klasike", shkruan ndërkohë që për syrin e tij Luana është e bukur dhe seksi. 

72108-640-0-5a50f950ef213.jpg

 

72110-640-0-5a50f96e9a880.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0018229484558105
    array(1) { ["section"]=> string(91) "per-fotografin-e-njohur-fadil-berisha-marina-ka-nje-fytyre-perfekte-ndersa-luana-foto-46814" }