INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Për familjen e një prej ministrave të kabinetit Rama kanë nisur festa[FOTO]

Për familjen e një prej ministrave të kabinetit Rama kanë nisur festa[FOTO]

Publikuar më: 10:29 07-12-2017

Është muaj festash dhe të gjithë kanë nisur të zbukurojnë sadopak ambientet e shtëpisë. Pamje të bukura vijnë dhe nga shtëpia e një prej ministrave të qeverisë, në atë të Blendi Klosit.
Në foto duket bashkë me dy fëmijët e tij që po shijojnë zbukurimin e pemës, pasi kanë finalizuar bredhin.

pema.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092678070068359
    array(1) { ["section"]=> string(80) "per-familjen-e-nje-prej-ministrave-te-kabinetit-rama-kane-nisur-festa-foto-44168" }