INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pema që do zgjidhni, do parashikojë gjërat që do t’ju ndodhin për Vitin e Ri. Nxitoni!

Pema që do zgjidhni, do parashikojë gjërat që do t’ju ndodhin për Vitin e Ri. Nxitoni!

Publikuar më: 12:27 04-12-2017
Mesa duket, edhe imazhet që zgjidhni, parashikojnë gjëra në jetën tuaj.
Pa humbur kohë, sipas intv.al, pemën që do zgjidhni do tregojë se çfarë ndryshimesh duhet të prisni në jetën tuaj për Vitin e Ri. 
1. Lisi
Ju jeni një nga ata njerëz që gjithmonë mendojnë se jeta është një aventurë e madhe plot me gjëra të papritura. Për Vitin e Ri, ngjarje të këndshme dhe të rëndësishme do vijnë, sepse jeni të hapur ndaj përshtypjeve të reja dhe jeni gati për ndryshime. Ju jeni plot pasion për arritje të reja.
2. Larch
Nëse zgjidhni imazhin e dytë, të qenit i pavarur është ajo që ju përshtatet më mirë. Aftësitë tuaja artistike do të rezultojnë me një rritje të të ardhurave tuaja në Vitin e Ri. Sipas intv.al  do të merrni atë që keni dashur gjithmonë.
3. Panjë
Nëse zgjidhni imazhin e tretë,  ju jeni një person i ndjeshëm. Ju shpenzoni shumë më tepër kohë duke menduar për veten dhe botën rreth jush. Për Vitin e Ri, do të ketë një person në jetën tuaj me të cilin do të ndërtoni një marrëdhënie romantike harmonike.Jeta  juaj do të bëhet më e ndritshme dhe më aventureske.
4. Alder
Nëse zgjidhni imazhin e katërt, ju jeni një person shumë praktik dhe i balancuar. Është shumë e rehatshme të jesh me ju, sepse je i besueshëm.
Sipas intv.al, ndonjëherë nuk ju pëlqen kur njerëzit ju shohin si një person i ndjeshëm. Kjo është arsyeja pse ju mund të keni vështirësi në ndërtimin e një marrëdhënieje. Megjithatë, në Vitin e Ri po vijnë gjëra të mira. Ju do të takoni një person që mund të vlerësojë mirësinë tuaj.
5. Myrtle
Nëse zgjidhni imazhin e pestë,  ju jeni një person i sigurt. Çdo gjë në jetën tuaj është nën kontroll. Ju mbështeteni thjesht te aftësitë tuaja. Njerëzit rreth jush mendojnë se jeni të fortë dhe ju pëlqejnë shumë. Falë këmbënguljes suaj, në Vitin e Ri do të promovoheni, gjë që është një rezultat logjik pas gjithë përpjekjeve tuaja.
6. Pema e kumbullës
Nëse zgjidhni imazhin e gjashtë, ju jeni një person i qetë dhe i arsyeshëm. Doni të kaloni kohë me miqtë tuaj.
Edhe pse keni nevojë për hapësirën tuaj private, do të vijë një ngjarje shumë e rëndësishme ku do të hapni  zemrën te një peson.
7. Linden
Nëse zgjidhni pemën e 7-të, ju jeni një person i besueshëm dhe analitik që njerëzit mund të mbështeten. Ndjeshmëria juaj gjithmonë ju ndihmon të kuptoni se çfarë ka rëndësi të vërtetë.Njerëzit të cilët nuk janë aq perceptues dhe të vëmendshëm si ju, ndoshta do të shtyjë një person  të ju vlerësojë me të vërtetë. Bëhuni gati!
8. Pema e gështenjës
Nëse zgjidhni pemën e 8-të, ju jeni ëndërrimtarë dhe një person romantik. Ju nuk doni t’i merrni gjërat në mënyrë racionale.
Po  afroheni më afër momentit kur do të takoni dikë të veçantë. Ky person gjithashtu ka ëndrra, dhe nuk do të kufizojë mënyrën si shprehni emocionet dhe ndjenjat tuaja.
9. Shelgun
Nëse zgjidhni numrin e 9-të, ju doni të merrni rreziqe dhe të merrni përgjegjësi. Sipas itv.al jeni  të lodhur nga rutina dhe jeni duke pritur për një shans për të luajtur një rol të madh në disa ngjarje. Ngaqë  jeni aktiv, do të vijnë ndryshime që do t'ju ndihmojnë të merrni një rol udhëheqës. Momenti i famës së shumëpritur është pothuajse gati.
Burimi: Bright Side
Përshtati: Anisa Bega
 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00092315673828125
    array(1) { ["section"]=> string(89) "pema-qe-do-zgjidhni-do-parashikoje-gjerat-qe-do-t-ju-ndodhin-per-vitin-e-ri-nxitoni-43868" }