INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Patozi Ramës: 'I dashur timonier mos i trego bilbilit pyllin, por...' [FOTO]

Patozi Ramës: 'I dashur timonier mos i trego bilbilit pyllin, por...' [FOTO]

Publikuar më: 14:56 09-12-2017

Pas ngjarjes së regjistruar në Shkodër kur Kryeministri Rama është pritur me protesta, ka reaguar dhe ish deputetit i PDs Astrit Patozi.
Nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook ai ka ironizuar "batutat" e Ramës një ditë më parë për fishkëllimën dhe pyllin.
“Kur të fillojë ajo lloj muzike, mos u mundo kot t'u tregosh bilbilave ku janë pemët, por përpiqu të gjesh një shteg për të dalë vetë nga pylli.”,shprehet ish deputeti.

MOS I TREGO BILBILIT PYLLIN
I dashur timonier,
Kërkoj ndjesë që e mora vesh me vonesë lajmin për fishkëllimat e djeshme në Pallatin e Sportit. Më falet, gjithësesi, dhe jam i justifikuar në një farë mënyre, se kam qenë i zënë me festimet e Ditës së Rinisë.
Por tani, që e pashë, një këshillë po ta jap. Kur të fillojë ajo lloj muzike, mos u mundo kot t'u tregosh bilbilave ku janë pemët, por përpiqu të gjesh një shteg për të dalë vetë nga pylli.
Se i bie se ka nisur që për ty të këndohet ajo kënga, që kishte interpretuar mbrëmë jo keq Ditmir Bushati "Pranvera filloi me ardhë, dhe bylbyli nis me knu..."

sgfsf.PNG


Banner-300x200px_-FINAL.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012428760528564
    array(1) { ["section"]=> string(73) "patozi-rames-i-dashur-timonier-mos-i-trego-bilbilit-pyllin-por-foto-44405" }