INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Patozi pajtohet me Bashën, shtrëngojnë duart për herë të parë pas kaq kohësh [FOTO]

Patozi pajtohet me Bashën, shtrëngojnë duart për herë të parë pas kaq kohësh [FOTO]

Publikuar më: 18:38 05-01-2018

Që prej zgjedhjeve të fundit dhe konkurimit për kryetar partie të PD-së, mes Astrit Patozit dhe Lulzim Bashës ka patuar një krisje në marrëdhënien e tyre. Por pas kaq kohësh, ata kanë shtrënguar duart për herë të parë.

takimi.jpg


Gazeta Rilindja Demokratike ka festuar sot 27-vjetorin e themelimit të saj në një festë të organizuar nga kreu i demokratëve Basha.
Në këtë festë kanë marrë pjesë shumë figura të rëndësishme të Partisë Demokratike të cilët kanë dhënë kontributin e tyre ndër vite në gazetë.
Po ashtu në këtë festë ka rënë në sy dhe prezenca e Astrit Patozit, i cili mësa duket ka pranuar ftesën e Bashës për të qenë i pranishëm.
Kujtojmë që Patozi ka qenë dhe kryeredaktor në Gazetën Rilindja Demokratike.

fest.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029010772705078
    array(1) { ["section"]=> string(86) "patozi-pajtohet-me-bashen-shtrengojne-duart-per-here-te-pare-pas-kaq-kohesh-foto-46750" }