INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Paska vuajtur shumë! Era Istrefi tregon sakrificat për xhirimet e klipit të ri, zbulon dhe aktorin protagonist, ja kush është ai [FOTO]

Paska vuajtur shumë! Era Istrefi tregon sakrificat për xhirimet e klipit të ri, zbulon dhe aktorin protagonist, ja kush është ai [FOTO]

Publikuar më: 20:28 20-06-2018

Era Istrefi s’do mund të na bënte më krenarë se kaq këtë verë. Këngëtarja kosovare shkroi historinë duke u bërë pjesë e këngës zyrtare të kampionatit botëror të futbollit i cili zhvillohet kësaj rradhe në Rusi. Por mesa duket Era s’ka kohë për pushime sepse prej ditësh ka udhëtuar në Xhamajka për xhirimet e klipit të këngës së saj më të re “Prisoner”.

Me ritme reggae, këngëtarja nuk do mund të kishte zgjedhur vendndodhje më të mirë për xhirimin e videoklipit. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’, këngëtarja tregon se xhirimet nuk kanë qenë aspak të lehta, madje aktori protagonist është rrëzuar disa herë. “Shepherd Sheldon është aktori në klipin “Prisoner” e cila do të publikohet së shpejti. Ramë nga biçikleta, u bëmë pis, e pësuam porn në fund ja vlejti e gjitha”, shkruan Era krahas fotos me Shepherd.

strr.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028419494628906
    array(1) { ["section"]=> string(136) "paska-vuajtur-shume-era-istrefi-tregon-sakrificat-per-xhirimet-e-klipit-te-ri-zbulon-dhe-aktorin-protagonist-ja-kush-eshte-ai-foto-62375" }