INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Xhensila iu përgjigj në ''Trokit'', nuk vonon Linda Rei! Ja ç’shkruan [VIDEO]

Pasi Xhensila iu përgjigj në ''Trokit'', nuk vonon Linda Rei! Ja ç’shkruan [VIDEO]

Publikuar më: 14:31 01-12-2018

Ditën e djeshme në emisionin, “Trokit” në IN Tv me Ermal Peçin, Sarën dhe shef Brentonin, pati moment tejet dinamike , mbushur me rrëfime të sinqerta veçanërisht kur moderatori i emisionit priti në shtëpinë e IN, Xhensila Peren.

insideeee1111.jpg

Mes lojrave të fjalëve me Ermalin, të cilat shkaktuan shumë të qeshura, Ermali dhe Xhensila ju kthyen edhe temave të vjetra si debati online i Xhensilës me Linda Rein, ku kjo e fundit u shpreh se ish-banorja e “BBA” në klip dukej shumë vulgare.

Mirëpo Xhensila nuk e kurseu përgjigjen ditën e djeshme në emisionin “Trokit”, ku u shpreh se nuk kishte si të vishej ndryshe në 40 gradë celsius dhe se ndjen shumë keqardhje për Lindën.

Linda nuk ka vonuar dhe ka komentuar në faqen tonë të Instagramit, “IN Tv Albania”.

“Kur ka parë veten në pasqyrë”, është shprehur Linda me ironi ndaj Peres, si përgjigje ndaj pyetjes së Ermalit se cilat janë 4 dhimbjet më të mëdha që ka provuar.

Capture.PNG

 

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.009760856628418
    array(1) { ["section"]=> string(80) "pasi-xhensila-iu-pergjigj-ne-trokit-nuk-vonon-linda-rei-ja-c-shkruan-video-80402" }