INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u përlot në skenë për AVICII-in, Rita Ora i bën sërish homazhe atij, shihni si “e ndez” publikun [VIDEO]

Pasi u përlot në skenë për AVICII-in, Rita Ora i bën sërish homazhe atij, shihni si “e ndez” publikun [VIDEO]

Publikuar më: 18:13 04-05-2018

Të lumtë Rita!

Të gjithë u shokuan me vdekjen e Dj të njohur Avicii dhe ende po flitet për ndarjen e tij nga jeta pasi çdo ditë dalin detaje të reja. Shumë personazhe të njohur reaguan për vdekjen e tij dhe një nga ata që u mërzit më shumë ishte Rita Ora, sepse së bashku kanë realizuar një bashkëpunim nën titullin “Lonely Together”. Rita e ka përjetuar shumë keq këtë ngjarje dhe para pak ditësh u përlot dhe mbajti një minutë heshtje në nderim të Avicii-t në një koncert në Hollandë.

Por homazhet për Dj e njohur s’kanë të ndalur, pasi Rita e ka kujtuar sërish atë edhe në koncertin në Xhakarta. Këngëtarja me origjinë shqiptare ka publikuar disa video në instastory gjatë koncertit të saj dhe në njërën prej tyre e ka tagguar!

Publiku “çmendet” dhe vazhdon të kërcejë nën ritmet e “Lonely Together”.

vivvos from videovimeo1 on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032551288604736
    array(1) { ["section"]=> string(109) "pasi-u-perlot-ne-skene-per-avicii-in-rita-ora-i-ben-serish-homazhe-atij-shihni-si-e-ndez-publikun-video-57309" }