INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u pajtua me Albert Krasniqin, shihni si Noizy shan Babastars-at në mes të Prishtinës [VIDEO]

Pasi u pajtua me Albert Krasniqin, shihni si Noizy shan Babastars-at në mes të Prishtinës [VIDEO]

Publikuar më: 19:16 27-12-2017

Noizy kthehet sërish kundër BabaStars, çfarë do thojë Getoari tani?!

Albert Krasniqi është ish-anëtari i Babastars i cili plagosi Noizy-n në një konflikt para një viti në Prishtinë, por siç duket për ta kjo ngjarje i përket së shkuarës. Ata janë fotografuar bashkë në një darkë dhe konflikti i tyre ka marrë fund, por mesa duket konflikti me BabaStars(dikur BabaRecords) jo.

Në koncertin që ka mbajtur mbrëmjen e kaluar në Prishtinë, Noizy ka kënduar këngën e tij të vjetër “Na jena mbretër” dhe sigurisht që ka kënduar pjesën “Fuck BabaRecords”, me gishtat e mesit lart, duke marrë edhe mbështetjen e publikut.  

Mesa duket Noizy dhe BabaStars akoma nuk i kanë qetësuar gjakrat.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040450096130371
    array(1) { ["section"]=> string(100) "pasi-u-pajtua-me-albert-krasniqin-shihni-si-noizy-shan-babastars-at-ne-mes-te-prishtines-video-46065" }