INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u nda nga partnerja me anë të një postimi, Stine shkon me pushime në…[FOTO]

Pasi u nda nga partnerja me anë të një postimi, Stine shkon me pushime në…[FOTO]

Publikuar më: 17:24 05-01-2019

Stine i habiti të gjithë me statusin e publikuar në prag të Vitit të Ri, ku bëri me dije se po ndahej nga partnerja e tij dhe se do të funksiononin më mirë pa njëri-tjerin.

Ai publikoi një foto të Graciela Pashaj, dhe shkroi se lidhja me partneren ka përfunduar. Kujtojmë që çifti së bashku kanë një vajzë 2 vjeçare, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Estia.

dhdgyjfykrfyuk.PNG

Pa kaluar shumë kohë, këngëtari, si për ta marrë veten me të mira, ka shkuar në Ishujt Maldive, për të shijuar disa ditë pushimë. Stine poston edhe këtë foto ku shkruan: 'Përshëndetje nga ana tjetër e botës'.

xfgjghjfgkf.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080921649932861
    array(1) { ["section"]=> string(83) "pasi-u-nda-nga-partnerja-me-ane-te-nje-postimi-stine-shkon-me-pushime-ne-foto-83519" }