INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u kritikua ashpër nga fansat, këngëtarja shqiptare “tërbon” rrjetin, shfaqet më seksi se kurrë në këtë klip [VIDEO]

Pasi u kritikua ashpër nga fansat, këngëtarja shqiptare “tërbon” rrjetin, shfaqet më seksi se kurrë në këtë klip [VIDEO]

Publikuar më: 13:14 07-12-2017

Këngëtarja shqiptare me famë botërore shpesh herë ka tërhequr vëmendjen e mediave për jetën e saj personale.

Kohë më parë u përfol për një lidhje mes saj dhe Hamilton, për së fundmi Rita Ora u kritikua për një fotografi me boksierin e njohur Conor McGregor, ku sipas komentuesve thuhej se dyshja janë fotografuar shumë të afërt, pasi ai është i martuar dhe ka fëmijë.
Por më pas ajo “ u mbylli gojën” të gjithëve pasi publikoi foton me të dashurin e saj, muzikantin Andrew Watt.
E si të mos mjaftonin gjithë këto lajme, Rita di si të qëndrojë gjatë në qendër të vëmendjes së mediave. Ajo po korr sukses me hitin e saj “Anyëhere” dhe me këtë këngë në sfond, këngëtarja shqiptare ka realizuar një klip shumë sensual për numrin e ri të revistës “LOVE”.
E veshur me të brendshme seksi rripa-rripa që duken si të grisura, për të dhënë imazhin “e maces”, Rita Ora ka tërbuar rrjetin me pamjen dhe kërcimin e saj sensual…sidomos kur nxjerr gjuhën.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00087499618530273
    array(1) { ["section"]=> string(120) "pasi-u-kritikua-ashper-nga-fansat-kengetarja-shqiptare-terbon-rrjetin-shfaqet-me-seksi-se-kurre-ne-kete-klip-video-44207" }