INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi u bë zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të 2018-ës, Era Istrefi shfaqet krah legjendës së futbollit: ‘Do jetë pjesë e videoklipit? [FOTO]

Pasi u bë zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të 2018-ës, Era Istrefi shfaqet krah legjendës së futbollit: ‘Do jetë pjesë e videoklipit? [FOTO]

Publikuar më: 11:15 20-05-2018

Lajmi se këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të këndojë himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit 2018 ishte i papritur për ne, por u gëzuam shumë. Kjo u konfirmua edhe nga vetë nëna e Erës, Suzana, e cila rrëfeu se Era ia ka treguar këtë gjë dhe është e vërtetë.

Por si duket Istrefi po kalon mjaft mirë tani dhe nuk është duke pushuar por i është futur punës, pasi tani po merren me xhirimet e klipit. Ajo shihet krah legjendës së futbollit, Ronaldinho dhe duke qenë se ajo tashmë ka filluar me xhirimet e videoklipit të himnit të Kampionatit Botëror. Kjo nuk i dihet por BRAVO Erës!/intv.al/

252a1474-fe28-497d-90c3-1cf6c9da7d4e.jpg

Pasi u bë zëri zyrtar i Kampionatit Botëror të 2018-s, Era Istrefi shfaqet krah legjendës së futbollit: ‘Do jetë pjesë e videoklipit?[FOTO]

Lajmi se këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të këndojë himnin e Kampionatit Botëror të Futbollit 2018 ishte i papritur për ne, por u gëzuam shumë. Kjo u konfirmua edhe nga vetë nëna e Erës, Suzana, e cila rrëfeu se Era ia ka treguar këtë gjë dhe është e vërtetë.

Por si duket Istrefi po kalon mjaft mirë tani dhe nuk është duke pushuar por i është futur punës, pasi tani po merren me xhirimet e klipit. Ajo shihet krah legjendës së futbollit, Ronaldinho dhe duke qenë se ajo tashmë ka filluar me xhirimet e videoklipit të himnit të Kampionatit Botëror. Kjo nuk i dihet por BRAVO Erës!/intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033378601074219
    array(1) { ["section"]=> string(121) "pasi-u-be-zeri-zyrtar-i-kampionatit-boteror-te-2018-s-era-istrefi-shfaqet-krah-legjendes-se-futbollit-do-jete-pjese-58941" }