INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi tha “e bukur si Era”, ja çfarë ka bërë tani Noizy për Era Istrefin [FOTO]

Pasi tha “e bukur si Era”, ja çfarë ka bërë tani Noizy për Era Istrefin [FOTO]

Publikuar më: 17:46 30-03-2018

Do ju pëlqente një bashkëpunim mes Noizyt dhe Era Istrefit? 

Këngëtarja e talentuar kosovare publikoi sot këngën e re në disa nga platformat e njohur muzikore. Pas këngës “No I love yous”, me reperin French Montana, këngëtarja është rikthyer sërish në një këngën në gjuhën shqipe, duke sjellë sërish Erën e vjetër në publik.

Kënga e saj e re “Origami”, është ka një melodi ritmike dhe është një këngë dashurie, e teksti është i ndërthurur shqip dhe anglisht.

Kjo këngë u prit menjëherë mirë nga fansat e Erës por jo vetëm pasi edhe artistët e njohur në vendin tonë i shprehën mbështetjen asaj. Një ndër ta edhe Noizy, i cili e reklamoi këngën “Origami” në instastory ku i ftoi ndjekësit e tij ta dëgjojnë.

apple.jpg

Siç duket Noizy dhe Era kanë një marrëdhënie shumë të mirë duke qenë se më parë reperi e ka përmendur në një nga tekstet e tij ku thotë “e bukur si Era”.

Dhe neve do na pëlqentë një bashkëpunim mes tyre.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011110305786133
    array(1) { ["section"]=> string(79) "pasi-tha-e-bukur-si-era-ja-cfare-ka-bere-tani-noizy-per-era-istrefin-foto-54111" }