INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Selena Gomez shtrohet në psikiatri, ‘reagon’ Justin Bieber! Fotografohet në gjendjen e mjerueshme! [FOTO]

Pasi Selena Gomez shtrohet në psikiatri, ‘reagon’ Justin Bieber! Fotografohet në gjendjen e mjerueshme! [FOTO]

Publikuar më: 14:33 11-10-2018

Menjëherë pas publikimit të lajmit se Selena Gomez është shtruar në psikiatri për shkak të problemeve me shëndetin mendor, Justin Bieber është fotografuar ku duket në gjendje të mjerueshme.

Selena është shtruar në spital dy herë brenda dy javësh dhe kjo situatë e ka shqetësuar shumë këngëtarin, i cili është fotografuar i pikëlluar në kishën e tij të mërkurën në mbrëmje.

Bieber mbërriti në kishë pa bashkëshorten e tij Hailey Baldwin, dhe shumë i mërzitur.

Ai ngushëllohej nga shokët e tij ndërsa vendoste kokën në shpatullat e tyre.

justin1.jpg

justin2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069849491119385
    array(1) { ["section"]=> string(109) "pasi-selena-gomez-shtrohet-ne-psikiatri-reagon-justin-bieber-fotografohet-ne-gjendjen-e-mjerueshme-foto-74876" }