INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Rihanna bëri deklaratën “bombë” për Drake, reperi çudit me veprimin e tij të papritur! [FOTO]

Pasi Rihanna bëri deklaratën “bombë” për Drake, reperi çudit me veprimin e tij të papritur! [FOTO]

Publikuar më: 17:29 10-05-2018

Veproi mirë apo keq? 

Ata ishin një nga çiftet më të dashur për publikun dhe këta të fundit kanë dashur gjithmonë që Drake dhe Rihanna të ishin gjithnjë bashkë.

Ju kujtohet deklarata shumë e ëmbël e Drake në vitin 2016?

“Ajo është një njeri me të cilin kam qenë i dashuruar që kur kam qenë 22 vjeç. Ajo është një prej mikeve të mia më të mira.”, tha ai për Rihannën.

Por para pak ditësh në një intervistë për Vogue, Rihanna është shprehur se ata nuk janë më miq, por as armiq. Dhe veprimi i Drake pas kësaj deklarate i ka zhgënjyer të gjithë fansat, të cilët shpresonin shumë për një tjetër bashkëpunim mes tyre. Drake nuk e ndjek më Rihanna-n në Instagram dhe fansat janë të sigurt që kjo ka ndodhur për shkak të deklaratës së saj, pasi më parë ai jo vetëm që e ndiqte, por edhe i pëlqente fotot e saj.

bi.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026769638061523
    array(1) { ["section"]=> string(98) "pasi-rihanna-beri-deklaraten-bombe-per-drake-reperi-cudit-me-veprimin-e-tij-te-papritur-foto-57953" }