INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi publikoi këngën e re, ja çfarë ka bërë tani këngëtarja shqiptare që po mahnit Greqinë [FOTO]

Pasi publikoi këngën e re, ja çfarë ka bërë tani këngëtarja shqiptare që po mahnit Greqinë [FOTO]

Publikuar më: 19:35 27-01-2018

“Beyonce” e Greqisë ka bashkëpunuar me emra të njohur të muzikës si J Balvin dhe Ruslana...

Ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme në shtetit tonë fqinj, por në venat e saj rrjedh gjak shqiptar. Bëhet fjalë për Eleni Foureira ose Entela Fureraj (identiteti saj i vërtetë), e cila para pak javësh ka lançuar në versionin audio këngën e saj të re.

Por siç duket ky produksion muzikor i parapriu albumit më të ri të Elenit, e cila u publikua dje në të gjitha platformat online. Albumi mban emrin sikurse kënga e re ‘Vasilisa’, dhe brenda pak ditësh do të publikohet edhe videoklipi i saj.

leni.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026700496673584
    array(1) { ["section"]=> string(100) "pasi-publikoi-kengen-e-re-ja-cfare-ka-bere-tani-kengetarja-shqiptare-qe-po-mahnit-greqine-foto-48705" }