INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi ofendoi Rihanna-n dhe Chris Brown, Snapchat kërkon falje publike [FOTO]

Pasi ofendoi Rihanna-n dhe Chris Brown, Snapchat kërkon falje publike [FOTO]

Publikuar më: 15:30 15-03-2018

Snapchat gaboi sërish!

Pasi askush nga përdoruesit nuk e pëlqeu ndryshimin që u bë në aplikacion, Snapchat publikoi një reklamë ku në qendër ishte sherri i bujshëm i Chris Broën me Rihanna-n vite më parë, kur kjo e fundit u dhunua shumë ashpër fizikisht nga reperi.

‘Do të doje të gjuaje me shpullë Rihannën apo me grusht Chris Brown?’ , -shkruhej në reklamë.

Vetëm shumë pak pasi kjo reklamë u publikua, një lumë kritikash vërshuan në ‘Tëitter’ duke e cilësuar si të pavend këtë veprim të Snapchat. Jo më kot, më pas kjo reklamë u fshi nga drejtuesit e aplikacionit dhe këta të fundit në një deklaratë për BBC kërkuan ndjesë publike.

640-0-5aaa2e3c8a13e-575x1024.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081748962402344
    array(1) { ["section"]=> string(79) "pasi-ofendoi-rihanna-n-dhe-chris-brown-snapchat-kerkon-falje-publike-foto-52935" }