INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Noziy dhe Ledri publikuan klipin, dy reperat e tjerë shqiptarë shfaqen bashkë [FOTO]

Pasi Noziy dhe Ledri publikuan klipin, dy reperat e tjerë shqiptarë shfaqen bashkë [FOTO]

Publikuar më: 16:47 22-11-2017

Çfarë të jenë duke paralajmëruar? Sot Noziy dhe Ledri publikuan kipin e tyre ‘Dje dhe sot’ duke rrëmbyer gjithë vëmëndjen.

Por  si duket, jo të gjthën sepse nuk vonuan shumë dhe dy reperat e tjerë veteranë të muzikës hip hop, janë shfaqur bashkë në një foto të postuar në Instagram. Besniku i 2PO2 dhe Unikkatili duket sikur po paralajmërojnë një tjetër bashkëpunim bashkë. Megjithatë fansat janë ende të paqartë, ndaj presin një shenjë më shumë.

loki.png

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00461101531982
    array(1) { ["section"]=> string(92) "pasi-noziy-dhe-ledri-publikuan-klipin-dy-reperat-e-tjere-shqiptare-shfaqen-bashke-foto-42749" }