INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Mario na tregoi se kanë vendosur emër “SHQIP” në linjën kozmetike, reagon Kim Kardashian [FOTO]

Pasi Mario na tregoi se kanë vendosur emër “SHQIP” në linjën kozmetike, reagon Kim Kardashian [FOTO]

Publikuar më: 22:05 29-03-2018

Ditën e sotme Mario ka bërë të gjithë shqiptarët të ndihen krenarë. Kjo pasi në linjën kozmetike të re nga ai dhe Kim Kardashian u vu re se në paletën me tonet e syve njëra prej nuancave mban emrin "Albanian".

Pikërish fjalën “Shqiptar”, Mario e tregon shpreh shpesh herë duke treguar me krenari prej nga është. Si duket Kim ka qenë mjaft dakord me këto emërime, madje ka dhënë edhe reagimin e saj duke pëlqyer këtë postim. Këto emërime kanë një domethënie mjaft të veçantë për dyshen dhe të dy kanë rënë dakord me vendosjen e tyre./intv.al/

marioo.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00095200538635254
    array(1) { ["section"]=> string(101) "pasi-mario-na-tregoi-se-kane-vendosur-emer-shqip-ne-linjen-kozmetike-reagon-kim-kardashian-foto-54044" }