INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Krenari e bëri ''publike'' lidhjen dhe Luana ''heshti'', moderatorja bukuroshe habit me veprimin e saj! [FOTO]

Pasi Krenari e bëri ''publike'' lidhjen dhe Luana ''heshti'', moderatorja bukuroshe habit me veprimin e saj! [FOTO]

Publikuar më: 16:36 04-05-2018

Pse kështu Luana?!

Nuk e kanë pranuar asnjëherë publikisht lidhjen e tyre, por Krenari e bëri zyrtare mbrëmjen e kaluar me komentin që i la Luanës në foton e publikuar ku u shfaq me një filter SnapChati si engjëll. Më bukur se kaq nuk ka ku të shkojë. E ëmbla ime”,- ka shkruar ai në foton e Luanës dhe menjëherë vërshuan komentet e fansave. Por nëse po prisnit që moderatorja t’ia kthente komentin, gaboheni sepse nuk e bëri diçka të tillë. Jo vetëm që nuk ia ktheu komentin, por edhe fshiu foton për arsye që nuk i morëm vesh.

nariii.jpg

 

vjollls.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078480243682861
    array(1) { ["section"]=> string(58) "pasi-krenari-e-beri-publike-lidhjen-dhe-luana-heshti-57297" }