INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Kim Kardashian i tha: ‘Sa bukur Mario’, tani habit Khloe K! E uron në SHQIP? Shihni ç’i thotë shqiptarit [FOTO]

Pasi Kim Kardashian i tha: ‘Sa bukur Mario’, tani habit Khloe K! E uron në SHQIP? Shihni ç’i thotë shqiptarit [FOTO]

Publikuar më: 19:25 27-03-2018

Kim Kardashian dhe motrat e saj shihen gjithmonë të kuruara dhe në formë, dhe kjo sigurisht që është edhe meritë e grimerit të tyre, shqiptarit Mario Dedivanovic. Së fundmi Mario ka treguar sesi gjatë këtyre viteve ka punuar krah Kim dhe janë shndërruar në fenomenë në botë. Të gjithë i njohin dhe shpesh herë vihen në qendër të vëmendjes. Pasi Mario bëri postimin frymëzues në llogarinë e tij personale në Instagram, ai ka marrë shumë urime nga personalitete me emër nëHollywood. Por komenti që ka rënë sy është ai i Khloe Kardashian e cila shkruan: “BRAVO, Mario!”, por këtë fjalë mund që mund ta ketë dëgjuar ngado jo vetëm nga Mario./intv.al/

71ea93a6-9cb9-4512-b372-40f414a76ff1.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028059482574463
    array(1) { ["section"]=> string(114) "pasi-kim-kardashian-i-tha-sa-bukur-mario-tani-habit-khloe-k-e-uron-ne-shqip-shihni-c-i-thote-shqiptarit-foto-53827" }