INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi i tha ''TË DUA'' yllit botëror, Era Istrefi tregon thithkat në mes të rrugës në Berlin [FOTO]

Pasi i tha ''TË DUA'' yllit botëror, Era Istrefi tregon thithkat në mes të rrugës në Berlin [FOTO]

Publikuar më: 21:52 05-07-2018

Këngëtarja kosovare me famë botërore Era Istrefi, së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen e saj në këngën e cila është realizuar për Kampionatin Botëror të futbollit. Ajo është përfolur gjithashtu për lidhjen, e më pas ndarjen nga ish menaxheri i saj Faton Shoshi.

Por në një fotografi që Era e ka postuar Instagram, asaj i ka komentuar producenti i këngës së botërorit, Thomas Ëesley Pentz, i njohur me emrin artistik Diplo. “I love you” (Të dua), i ka shkruar Diplo Erës në fotografi, ndërsa ajo nuk ka hezituar të ja kthejë komentin atij, duke i shkruar “Ily too” (Edhe unë të dua).

Era ka festuar ditëlindjen ditën e djeshme dhe ka vendosur që edhe sot ta marrë veten me të mira pasi ka dalë sërish për shopping për të blerë bizhuteri të shtrenjta Cartier. Ajo ka publikuar disa video në instastory ku shfaqet duke ecur në rrugë dhe duke treguar për dhuratat që i ka bërë vetes ndërkohë që mban veshur një palë reçipeta sportive “Burberry” të cilat i tregojnë thithkat dhe duket se Era se ka aspak problem këtë.

str.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080809593200684
    array(1) { ["section"]=> string(97) "pasi-i-tha-te-dua-yllit-boteror-era-istrefi-tregon-thithkat-ne-mes-te-rruges-ne-berlin-foto-63964" }