INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Getoari futi në “sherr” motrat Vjollca, shihni çfarë u thotë i dashuri i Luanës, Krenari! [FOTO]

Pasi Getoari futi në “sherr” motrat Vjollca, shihni çfarë u thotë i dashuri i Luanës, Krenari! [FOTO]

Publikuar më: 22:19 13-02-2018

Dy nga motrat më të bukura të ekranit shqiptar, janë “gricur” me njëra tjetrën në postimin e fundit të Marinës. Motrat Vjollca teksa ndodhen me pushime në St.Moretz, kanë postuar disa foto të mrekullueshme në Instagram, por fotoja e fundit e Marinës ka nxitur pak debat në kuadër të shakasa.  Moderatorja ka postuar një foto të tyre me veshjet e skijimit dhe shkruan: "Me bishën time".

selim.png

 

Mirëpo Luanës duket se nuk i ka pëlqyer ky përshkrim i të motrës për Getoarin pasi dikur Marina thërriste Luanën "bishë".
"Tani zgjidh kush e ka emrin bisha", i shkruan Luana. "Zyshe ca ke? Ti je bisha e femrave", i komenton Marina.

lua.png

Mirëpo një tjetër personazh është përfshirë në lojë. Ka qenë komenti i Krenar Cocaj ai që ka tërhequr vëmendjen ku shkruan: “Çfarë fotoje…profesionale!”
Por, Marina nuk e ka lënë me kaq, duke ia kthyer: “Thuaj shyqyr që pozuam neve bukur se ndryshe…”

ndrysh.png


Të jetë vallë edhe Krenari me ta?

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00086188316345215
    array(1) { ["section"]=> string(100) "pasi-getoari-futi-ne-sherr-motrat-vjollca-shihni-cfare-u-thote-i-dashuri-i-luanes-krenari-foto-50263" }