INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Era bashkëpunoi me të, Dafina Zeqiri nuk i ndahet French Montanas [VIDEO]

Pasi Era bashkëpunoi me të, Dafina Zeqiri nuk i ndahet French Montanas [VIDEO]

Publikuar më: 14:07 24-07-2017

Tashmë janë dy shqiptare që futen në listën e bashkëpunimeve të French Montanas.

Pas Dafina Zeqirit e cila ishte e para që bashkëpunoi me reperin, tashmë edhe Era Istrefi ka gati bashkëpunimin me këtë reper. Në media kjo u interpretua si një rivalitet mes dy këngëtareve shqiptare duke parë edhe mbështetjen e njëkohshme që të dyja i bëjnë albumit të Montanas. Megjithatë Duffye duket se ka mjaft shoqëri me reperin në shoqërinë e të cilit e shohim shpesh. Edhe mbrëmjen e kaluar; Dafina, French Montana dhe miq të tyre të përbashkët kanë qenë të pranishëm në një club.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0009920597076416
    array(1) { ["section"]=> string(81) "pasi-era-bashkepunoi-me-te-dafina-zeqiri-nuk-i-ndahet-french-montanas-video-32960" }