INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi e talli virtualish Feron, këngëtarja shqiptare ngre flamurin e bardhë: “Jo Diss-e, kam dashuri për...”[FOTO]

Pasi e talli virtualish Feron, këngëtarja shqiptare ngre flamurin e bardhë: “Jo Diss-e, kam dashuri për...”[FOTO]

Publikuar më: 11:29 16-04-2018

U përfolën se janë në një lidhje dhe ky thashethem u përhap edhe më shumë pas një lidhje ku Fero i fuste duart në të mbathurat e Baby G.

Ditën e djeshme pamë reperin Fero që të postonte një foto në Instastory ku shkruante: “We like to play with toys”, ekuivalente në shqip me togfjalëshin “Ne na pëlqen të luajmë me lodra”.

Më pas me anë të një reagimi po në Instastory këngëtarja kosovare Baby G vendosi të tallë reperin duke postuar një Instastory ku shkruante: “I lemë fëmijët të luajnë me lodra të përdorura”.

Mesa duket Baby G ka menduar se ka bërë një gabim me këtë reagim ndaj Feros dhe ka vendosur të ngrejë flamurin e bardhë duke kërkuar paqe me reperin me një postim në Instastory ku shkruan: “Unë i dua të gjithë personat me të cilët kam bashkëpunuar, jo Diss-e, mos i bëni lëmsh situatat”.

Me shumë gjasa ky koment është si një mënyrë ndjese për të zbutur kunjën e djeshme. Le të presim që të shikojmë sesi do të reagoj Fero.

sdfg_q34.PNG

dfg_54_234.PNG

xcvb_rg_23_zcv_w.PNG

xdg_as4_234r.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0099442005157471
    array(1) { ["section"]=> string(110) "pasi-e-talli-virtualish-feron-kengetarja-shqiptare-ngre-flamurin-e-bardhe-jo-diss-e-kam-dashuri-per-foto-55374" }