INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi e ofendojnë, Noizy kapet keq me komentuesit, por më pas pendohet dhe i fshin komentet. Mund t’i lexoni këtu [FOTO]

Pasi e ofendojnë, Noizy kapet keq me komentuesit, por më pas pendohet dhe i fshin komentet. Mund t’i lexoni këtu [FOTO]

Publikuar më: 11:47 02-05-2018

Në një video të publikuar mbrëmjen e kaluar në Instagramin e tij, ku po këndonte një pjesë të ri teksti, Noizy u sulmua keq.

Njëra prej komentueseve fyen muzikën që bën reperi duke i shkruar: Nuk e di çfarë flet por je shumë qesharak. Kur mendoj muzikën e vërtetë dhe ty, s’e di dmth, nuk më del 3-hapshi’. Por si rrallëherë herë 31 vjeçari ka replikuar me komentuesen duke bërë ironi me të: ‘E mir, bëje profilin privat të paktën se do të t’i marrin fotot’, duke nënkuptuar se vëmendja e tij thjeshtë po e bën të famshme.

31880559_10213793226978189_924459463849541632_n.jpg

31747911_10213793226458176_761441596423012352_n.jpg

 

 

31688206_10213793226938188_5599893152115720192_n.jpg

Por sikur të mos mjaftonte komentuesja në fjalë, një tjetër komentues i shkruan: ‘Nuk e di, më është bërë e përditshme, nuk di çfarë të bëj. S’po të rrej qafsha të gjithë. Ti ça bëre nona, kë pas naj çikë punë?’,ia kthen Noizy me ironi. /intv.al/

31717533_10213793225898162_7112431031466065920_n.jpg

 

31822988_10213793226538178_6824044623447457792_n.jpg

 

 

31531606_10213793225858161_6694727530441605120_n.jpg

Megjithatë menjëherë më pas, ai është penduar që ka kthyer përgjigje dhe i ka fshirë komentet, por ne arritëm t’i kapnim.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030739307403564
    array(1) { ["section"]=> string(120) "pasi-e-ofendojne-noizy-kapet-keq-me-komentuesit-por-me-pas-pendohet-dhe-i-fshin-komentet-mund-t-i-lexoni-ketu-foto-57006" }