INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi e la ''me gisht në gojë'' Ermalin te emisioni i Luanës, FIFI habit me deklaratën për moderatorin: Dua të... [FOTO]

Pasi e la ''me gisht në gojë'' Ermalin te emisioni i Luanës, FIFI habit me deklaratën për moderatorin: Dua të... [FOTO]

Publikuar më: 19:47 04-11-2018

Ermal Mamaqi para 3 javësh ishte i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës aty ku u përball edhe me Fifin e cila dikur ishte këngëtare në emisionin e tij. Në një nga emisionet Fifi ishte shprehur se ndihej më mirë në “Top Channel” dhe kishte kushte më të mira pune pasi u pyet nga publiku. Por kjo deklaratë nuk i pëlqey Ermalit dhe e pyeti këngëtaren:

"Fifi po si kishe thënë ti moj motër se ishe më mirë këtu se atje?”- i tha Mamaqi, ndërkohë mori një përgjigje që edhe mbase nuk e priste, madje Fifi i hodhi edhe një 'thumb' të vogël.

"Ti ke këngëtaren më të mirë që ke patur deri tani” pasi kështu ka thënë Ermali në një nga emisionet e tij.

Por mes Fifit dhe Ermalit nuk ka asnjë hatërmbetje dhe këtë na e tregoi vetë Fifi mbrëmjen e kaluar në “Shiko Kush Luan” ku u vendos përballë 3 artistëve dhe duhet të zgjidhte me njërin të dilte për darkë, tjetrin ta përjashtonte dhe me dikë prej tyre të martohej. E gjeni se me kë zgjodhi të martohej? Pikërisht Ermal Mamaqit, madje i kërkoi dhe falje Amit. Sigurisht që e gjitha ishte sa për lojë dhe kur bëhet fjalë për lojra, Fifi di t’i luajë shumë mirë ato!

djgh.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076630115509033
    array(1) { ["section"]=> string(114) "pasi-e-la-me-gisht-ne-goje-ermalin-te-emisioni-i-luanes-fifi-habit-me-deklaraten-per-moderatorin-dua-te-foto-77614" }