INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Bebe Rexha bëri këtë performancë, ky është komenti i Encës [FOTO]

Pasi Bebe Rexha bëri këtë performancë, ky është komenti i Encës [FOTO]

Publikuar më: 12:09 29-08-2017

Ky është komenti që Enca i bëri Bebe Rexhës pas performancës “live”…

Të dyja e pëlqejnë muzikën e njëra-tjetrës gjithashtu edhe ndjekin njëra-tjetrën në Instagram. Bebe Rexha tashmë është një ndër këngëtaret më të preferuara në industrinë e muzikës dhe tashmë gëzon famë botërore dhe shumë fansa nga e gjithë bota. Duket se edhe Enca është në këto hapa por shihet se asaj vërtet i pëlqen mënyra sesi performon Bebe dhe këtë gjë e ka treguar nëpërmjet një komenti në Insta ku i shkruan: “You killed it”/intv.al/

gfrgdr.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011410713195801
    array(1) { ["section"]=> string(73) "pasi-bebe-rexha-beri-kete-performance-ky-eshte-komenti-i-ences-foto-35590" }