INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas tragjedisë që kaloi, Rihanna kapet ‘mat’ krah miliarderit arab në Paris [FOTO]

Pas tragjedisë që kaloi, Rihanna kapet ‘mat’ krah miliarderit arab në Paris [FOTO]

Publikuar më: 15:35 14-01-2018

Rihanna është një nder personazhet më të përfolura në botën e medias rozë. Se fundmi në media u fol për dhimbjen e madhe që përjetoi këngëtarja pasi i afërmi i saj u largua nga jeta. Por duket se Rihanna-s i janë nevojitur pak pushime dhe këtë herë ajo ndodhet në Paris përkrah miliarderit arab, Hassan Jameel. Një lidhje e fortë dhe e bukur shihet kjo e Ririt dhe Hassanit të njohur. Mesohet se Hassan- i është zëvendës kryetar i kompanisë së familjes, ndër më të mëdhatë në botë si dhe zëvendës president./intv.al/

481E735000000578-5266895-Happy_camper_The_B_Better_Have_My_Money_star_made_a_mildly_amuse-a-11_1515889755166.jpg481E735C00000578-5266895-You_glow_girl_Though_her_cosmetics_line_is_selling_out_left_and_-a-4_1515889753423.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010462999343872
    array(1) { ["section"]=> string(83) "pas-tragjedise-qe-kaloi-rihanna-kapet-mat-krah-miliarderit-arab-ne-paris-foto-47488" }