INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas sulmit nga hacker-at, “Despacito” dhe këto këngë të tjera rikthehen në YouTube [VIDEO]

Pas sulmit nga hacker-at, “Despacito” dhe këto këngë të tjera rikthehen në YouTube [VIDEO]

Publikuar më: 08:39 11-04-2018

Kënga më e klikuar ‘Despacito’ ra së fundmi pre e disa hackera-ve të cilët e zhdukën nga You Tube bashkë me disa këngë të tjera. Duke patur një impakt kaq të madh në publik, hackimi i saj mori vëmëndjen maksimale. Por kënga është rikthyer sërish dhe nuk është e vetmja.

Drake, Taylor Swift, Chris Brown, Selena Gomez, Post Malone e Shakira janë disa prej artistëve të tjerë, këngët e të cilëve ishin publikuar nga kompania e shpërndarjes së videove, Vevo që ranë pre e sulmit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.016914844512939
    array(1) { ["section"]=> string(91) "pas-sulmit-nga-hacker-at-despacito-dhe-keto-kenge-te-tjera-rikthehen-ne-youtube-video-54857" }