INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Pas suksesit me “Chantaje”, Maluma dhe Shakira ''bëjnë xheloz'' Pique-n me klipin e ri HOT [VIDEO]

Pas suksesit me “Chantaje”, Maluma dhe Shakira ''bëjnë xheloz'' Pique-n me klipin e ri HOT [VIDEO]

Publikuar më: 18:10 27-01-2018

Shakira është një nga këngëtaret latine më të mira të të gjitha kohërave, e cila prej shumë vitesh na ka dhuruar super hite. Por padiskutim këngëtari latin më “IN” i momentit është Maluma. Pas suksesit me “Chantaje”, dy artistët e mirënjohur kanë sjellë një tjetër bashkëpunim nën titullin “Trap”.

Kënga më e re e cila bën pjesë në albumin e fundit të Shakirës “El Dorado”, flet për një vajzë , rolin e së cilës e interpreton Shakira, së cilës i është thyer zemra, por megjithatë Maluma nuk heq dorë duke i kërkuar një shans tjetër.

Ajo çfarë bie në sy në klip janë skenat provokuese në dush, për të cilat me siguri Pique është ndjerë pakkk xheloz.

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011861324310303
    array(1) { ["section"]=> string(95) "pas-suksesit-me-chantaje-maluma-dhe-shakira-bejne-xheloz-pique-n-me-klipin-e-ri-hot-video-48693" }