INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Rita Orës edhe Bebe Rexha i këndon ''shtëpisë së saj'', vishet e gjitha KUQ e ZI [FOTO]

Pas Rita Orës edhe Bebe Rexha i këndon ''shtëpisë së saj'', vishet e gjitha KUQ e ZI [FOTO]

Publikuar më: 15:23 23-11-2017

Pas Rita Orës edhe Bebe Rexha i këndon ''shtëpisë së saj'', vishet e gjitha KUQ e ZI [FOTO]

Të gjithë shqiptarët ndihen krenare për këngëtaret shqiptare me famë botërore...

Ato kudo që shkojne tregojnë se janë krenare që janë shqiptare, si Rita Ora, Dua Lipa, Bebe Rexha apo vajza te tjera te suksesshme. Së fundmi ka qenë Bebe, ajo që bashkë me Machine Gun Kelly, X Ambassadors kanë publikuar këngën e tyre më të re “Home”. Ky kenge eshte nje ndër më të kërkuarit dhe te shumëpriturit pasi eshte edhe kolone zanore e filmit “Bright”. Bebe ne kete klip shfaqet shume bukur e veshur e gjitha kuq e zi dhe ndërkohë kërkon te jetë ne shtëpinë e saj. Më poshtë do mund të shihni klipin e ri, “Home”/intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00089311599731445
    array(1) { ["section"]=> string(90) "pas-rita-ores-edhe-bebe-rexha-i-kendon-shtepise-se-saj-vishet-e-gjitha-kuq-e-zi-foto-42859" }