INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas rikthimit me Justin, fansat 'shpërthejnë': Selena nuk i ndoqi rregullat e Dua Lipa-s [FOTO]

Pas rikthimit me Justin, fansat 'shpërthejnë': Selena nuk i ndoqi rregullat e Dua Lipa-s [FOTO]

Publikuar më: 11:26 08-11-2017

Përveç fansave të tyre besnikë, askush nuk e priste që Selena Gomez dhe Justin Bieber do të riktheheshin sërish bashkë.

Gjatë fundjavës, TMZ raportoi se dy këngëtarët e quajtur nga fansat me emrin e përbashkët  “Jelena” kanë kaluar fundjavën bashkë madje edhe kanë shkuar në kishë bashkë. Rikthimi i tyre nuk nevojë për më shumë detaje.

Por rikthimi i Selena Gomez me ish-in e saj, ngjalli të njëjtin reagim nëpër rrjetet sociale. Ata thanë se këngëtarja  kishte thyer rregullat e Dua Lipas. Këngëtarja shqiptare në këngën e saj ”New Rules”, rreshton arsyet pse një vajzë nuk duhet të kthehet me ish-in dhe Gomez nuk ka ndjekur asnjërin prej tyre. Ja reagimet:  

zetrtrt.png

sdrtetr.png

 

dgdfgdfg.png

 

 

 

dgtrytry.png

 

ads_grfggh.png

Megjithatë këngëtari e ka pranuar se ishte sëmundja e Selenës e cila mund t'i rrezikonte edhe jetën, ajo që e bëri të kuptojë se ishte personi që dashuronte vërtet. 

 

Nov-1-Selena-Rocked-Justin-Hockey-Jersey-After-Supporting-Him-His-Game.jpg

Nov-1-Selena-Justin-Casually-Rode-Bikes-Around-LA.jpg

Justin-Bieber-Selena-Gomez-2017-Pictures.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0020480155944824
    array(1) { ["section"]=> string(95) "pas-rikthimit-me-justin-fansat-shperthejne-selena-nuk-i-ndoqi-rregullat-e-dua-lipa-s-foto-41321" }