INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Noizy-t, ylli latin me famë botërore ndjek këngëtaren shqiptare: As Ritën, as Beben e as Dua Lipa-n! [FOTO]

Pas Noizy-t, ylli latin me famë botërore ndjek këngëtaren shqiptare: As Ritën, as Beben e as Dua Lipa-n! [FOTO]

Publikuar më: 11:45 20-05-2018

Si duket tani këngëtarët shqiptarë po bëhen të preferuar nga të gjithë!

Pak kohë më parë lajmi se Noizy ndiqet në Instagram nga ylli me famë botërore bëri namin në media. Bëhet fjalë për një ndër yjet më të famshëm latin, Nicky Jam. Së fundmi ai ka ndjekur në Insta edhe këngëtaren e HIT-it “Bon bon”, Era Istrefin. Kjo me siguri pasi të dy po bashkëpunojnë për himnin e Kampionatit Botëror të 2018 së bashku me aktorin Will Smith. Ne të intv.al e kemi vëzhgur prej kohësh Instagram-in e Nicky Jam dhe i vetmi shqiptar që rezultonte ishte vetëm reperi i famshëm, Noizy. Edhe tani ai nuk ndjek as Ritën, as Beben e as Dua Lipa-n, por vetëm @Zinizin dhe @Strefie janë në listën e personave që ylli latin ndjek në Instagram./intv.al/

nickyy1.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0028760433197021
    array(1) { ["section"]=> string(111) "pas-noizy-t-ylli-latin-me-fame-boterore-ndjek-kengetaren-shqiptare-as-riten-as-beben-e-as-dua-lipa-n-foto-58947" }