INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas Noizy-t dhe Ledrit, edhe 2 reperat e njohur shqiptarë sjellin sot këtë bashkëpunim [FOTO]

Pas Noizy-t dhe Ledrit, edhe 2 reperat e njohur shqiptarë sjellin sot këtë bashkëpunim [FOTO]

Publikuar më: 12:24 06-12-2017

Si duket bashkëpunimi mes Noizy-t  dhe Ledrit, frymëzoi edhe reperat e tjerë shqiptarë që të sjellin bashkëpunimin e radhës.

 Pas tyre edhe Capital T me Mc Kreshën kanë paralajmëruar se sot do të sjellin bashkëpunimin. ‘Numra’ është titulli i këngës e cila do të lançohet gjatë ditës së sotme dhe premtohet që nuk do të jetë thjeshtë një numër. Capital T verën e kaluar ishte një ndër reperat më të preferuar dhe Mc Kresha është afirmuar prej kohësh si një ndër reperat më të mirë shqiptar. Është e lehtë për t’u kutpuar se po vjen një hit. 

tyikuyiou.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.00095295906066895
  array(1) { ["section"]=> string(96) "pas-noizy-t-dhe-ledrit-edhe-2-reperat-e-njohur-shqiptare-sjellin-sot-kete-bashkepunim-foto-44089" }