INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndeshjes me Jordaninë, futbollisti i Kombëtares Shqiptare bëhet baba, zbulohet emri dhe gjinia e fëmijës! [FOTO]

Pas ndeshjes me Jordaninë, futbollisti i Kombëtares Shqiptare bëhet baba, zbulohet emri dhe gjinia e fëmijës! [FOTO]

Publikuar më: 16:45 11-10-2018

Një gëzim i madh në familjen e tij! Pas përfundimit të ndeshjes me Jordaninë, futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila, i mori leje trajneri për të shkuar te bashkëshortja e tij e cila ishte e shtruar në spital në Janinë. I gjithë ky nxitim ia vlejti sigurisht sepse Lila arriti në kohë për lindjen e vajzës.

Tani djali i çiftit, 5-vjeçari Ayan, do të ketë një motër të cilët ata kanë vendosur ta quajnë AXA.

“E gjithë bota jemi 4, welcome in life Axa”, shkroi Andi në foton e ëmbël familjare.

 

DAJN.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081191062927246
    array(1) { ["section"]=> string(117) "pas-ndeshjes-me-jordanine-futbollisti-i-kombetares-shqiptare-behet-baba-zbulohet-emri-dhe-gjinia-e-femijes-foto-74902" }