INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Brad Pitt, Angelina nuk do t’ia dijë më për meshkujt? [FOTO]

Pas ndarjes nga Brad Pitt, Angelina nuk do t’ia dijë më për meshkujt? [FOTO]

Publikuar më: 10:19 13-01-2018

Ndarja e tyre ishte ndër më të bujshmet në Hollywood.

Në shtator të vitit 2016 Angelina Jolie dhe Brad Pitt i dhanë fund martesës së tyre shumëvjeçare. Por ndryshe nga aktori, Jolie duket se pas ndarjes nuk do t’ia dijë më për meshkujt. E themi këtë pasi ajo nuk është parë të dalë me ndonjë mashkull tjetër. Madje burime pranë saj thonë se ajo as nuk ka ndërmend të frekuentohet me dikë këtë periudhë pasi është e fokusuar vetëm tek fëmijët e saj.

 

476301965.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00996994972229
    array(1) { ["section"]=> string(78) "pas-ndarjes-nga-brad-pitt-angelina-nuk-do-t-ia-dije-me-per-meshkujt-foto-47394" }