INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas moderatores shqiptare edhe Dua Lipa vendos këtë trend në veshje [FOTO/VIDEO]

Pas moderatores shqiptare edhe Dua Lipa vendos këtë trend në veshje [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 21:25 13-02-2018

Dua Lipa padyshim është ndër këngëtaret më të dëgjuara në gjithë boten. “New Rules” ishte ‘çelësi’ i këngëtares për të hapur çdo ‘derë’ suksesi që dëshironte. Së fundmi ajo performoi hitin e saj, që në YouTube ka rreth 1 bilion shikime, në emisionin “TheEllenShow”. Por gjatë performancës u vu re detaji që e ‘bashkoi’ me një ndër moderatoret më të pëlqyera në vend, Fatma Methasani. Dua ishte e veshur shume thjesht vetëm një fustan dhe me atlete, njesoj sikurse edhe moderatorja e emisionit ‘Fun Day’ në IN Tv. Në fillim kur Fatma startoi emisionin e saj veshja e saj me atlete dhe fustan u pa si diçka e re në media dhe kështu u përqafua menjëherë nga publiku. Më poshtë do mund të shihni disa pamje të Fatmës me këtë veshje dhe performancën e Dua Lipas në emisionin “TheEllenShow”./intv.al/

fatma.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.001345157623291
    array(1) { ["section"]=> string(84) "pas-moderatores-shqiptare-edhe-dua-lipa-vendos-kete-trend-ne-veshje-foto-video-50260" }