INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ‘Merri merri’, bashkëpunim me Elvana Gjatën? Ja e vërteta e bashkëpunimit pasardhës të Ledri Vulës [FOTO]

Pas ‘Merri merri’, bashkëpunim me Elvana Gjatën? Ja e vërteta e bashkëpunimit pasardhës të Ledri Vulës [FOTO]

Publikuar më: 20:01 02-06-2018

U zbulua më në fund!

Reperi i njohur Ledri Vula shihet gjihmonë në super formë dhe shumë aktiv në industrinë muzikor me shumë projekte të reja. Pas publikimit të “Merri Merri” në bashkëpunim me reperin Buta, u përfol se reperi do të vinte në njëbashkëpunim me yllin shqiptar, Elvana Gjata. Por si duket kemi kohë të dëgjojmë dyshen, pasi Vula sapo na paralajmëroi bashkëpunimin e tij me një tjetër reper të suksesshme.
Bëhet fjalë për Lyrical Son dhe si duket do jetë diçka në lidhje edhe me Princeshë Diana-n. Kjo pasi edhe në ‘Insta Story’ e Lyrical shihet Princesha. Titulli mendohet se mund të jetë “CUBANA”, por ende nuk i dihet./intv.al/

a7a73d1c-90fb-4827-a136-209bae3bacfe.jpg556f3f37-5549-48c9-a441-76b31b321a80.jpg99ccdcf8-d136-477e-adae-8c3b427f50a8.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026700496673584
    array(1) { ["section"]=> string(109) "pas-merri-merri-bashkepunim-me-elvana-gjaten-ja-e-verteta-e-bashkepunimit-pasardhes-te-ledri-vules-foto-60487" }